Koszty wysyłki i dostwa

Koszt wysyłki

 1. Dostawa zamówionego towaru w zależności od wyboru Klienta może nastąpić za pośrednictwem:
  • Przesyłki kurierskiej UPS – 22,14 PLN brutto
  • Przesyłki kurierskiej za pobraniem – 29,52 PLN brutto
  • Przesyłki Pocztą Polską – 13,53 PLN brutto
  • Przesyłki Pocztą Polską za pobraniem – 20,91 PLN brutto
 2. Koszt wysyłki dla każdej z w/w opcji jest stały za paczkę do 30 kg, paczki o wyższej wadze – koszt kalkulowany jest indywidualnie
 3. Koszt przesyłki pokrywa kupujący.
 4. Wysyłka towaru realizowana jest za pośrednictwem firmy spedycyjnej UPS
 5. Wysyłka towaru realizowana jest za pośrednictwem Poczty Polskiej

Realizacja zamówienia

Wysyłka towaru zostanie zrealizowana w ciągu 24 h od momentu zaksięgowania wpłaty Klienta, a w przypadku wyboru opcji dostawy za pobraniem, 24 h od momentu złożenia zamówienia.

Dostawa

 1. Dostawa realizowana jest w następnym dniu roboczym od daty nadania przesyłki. Status realizacji dostawy Klient może śledzić za pośrednictwem e-maila wysyłanego na adres Klienta w momencie przekazania przesyłki do rąk kuriera.
 2. Kurier doręczający przesyłkę kontaktuje się telefonicznie z Klientem celem ustalenia dogodnego terminu dostarczenia przesyłki.

Ubezpieczenie paczek

 1. Zgodnie z umową firma UPS Polska Sp. z o.o. ponosi pełną odpowiedzialność za każdą paczkę oznaczoną listem przewozowym do wartości 10 000 złotych. W przypadku zamówienia Towaru o wartości powyżej tej kwoty, koszt ubezpieczenia dodatkowego zostanie poniesiony przez Holtrade
 2. Prosimy o sprawdzenie przesyłki przed odbiorem. W razie uszkodzenia podczas transportu, prosimy o sporządzenie przy kurierze protokołu szkody i skontaktowanie się z Infolinią Sklepu Internetowego.